Reikia padėti pasirinkti?

Reikia konsultacijos ar mokymų?

Pramonės įrengimų sauga

Paslaugos

Kodėl sauga svarbu? 

Per metus sunkių ar mirtinų nelaimingų atsitikimų pramonės įmonėse skaičiuojama dešimtimis. Kiekvienas toks įvykis, visų pirma, yra tragedija ir darbuotojui, ir jo artimiesiems, ir darbdaviui. Saugi darbo vieta yra prigimtinė kiekvieno žmogaus teisė, o dirbant saugiai, paprasta dirbti produktyviai.

Kiek tai kainuoja? 

Tai kainuoja daug mažiau nei tektų išleisti padengiant nelaimingo atsitikimo kaštus. Iš jų – tik 10% numatomi, kai vengiama užtikrinti saugią darbo vietą. Likę 90% yra nematoma ledkalnio dalis.

Kokie stereotipai?

Labiausiai paplitęs stereotipas yra, jog sauga diegiama produktyvumo kaina. Toks pareiškimas yra teisingas tik tuomet, kai parinktos netinkamos, nepakankamos ar perteklinės saugos sistemos. Galiausiai, dirbti greitai, bet pavojingai – neturėtų būti galimybė.

Kokia Boplalit misija saugos srityje? 

Boplalit nori išugdyti sąmoningumą apie būtinybę saugai. Tuo pačiu siekiame pasiūlyti optimalų sprendimą, kuris maksimaliai tenkintų užsakovo poreikius, o taip pat atitiktų direktyvų keliamus reikalavimus.

Kokios Boplalit galimybės?

Galime padėti atrasti rinkoje esančius įrankius problemų sprendimams. Užtikrinti saugą pagal esančius reikalavimus gali pasirodyti painu, bet galime pakonsultuoti ir parodyti teisingą kelią.

Komponentai